Jak zrobić podstawkę pod kubek na szydełku – najprostsza, stylowa, dla początkujących!

Masz już dość nudnych i szarych podkładek pod kubek? Chcesz coś nowego i unikalnego? Pokażę Ci, jak w zaledwie kilka chwil i przy pomocy szydełka stworzyć przepiękną podkładkę, podstawkę pod kubek lub filiżankę, która doda Twojemu wnętrzu odrobinę koloru i stylu oraz sprawi, że poczujesz nadchodzącą wiosnę. Bez względu na to, czy jesteś początkującą dziewiarką, czy doświadczoną szydełkową mistrzynią, ta prostota projektu na pewno Cię zachwyci. Poczekaj, aż zobaczysz, jakie ciekawe i oryginalne podkładki możesz stworzyć!

0 Komentarzy

Kursy na lale – Lulu and Tete

Cześć! Na tej stronie znajdziesz informacje na temat kursów i materiałów Lulu and Tete odnośnie tego, jak zrobić lalę na szydełku.

Możliwość komentowania Kursy na lale – Lulu and Tete została wyłączona

Projektowanie

Interesuje Cię projektowanie wzorów na szydełko? Jeśli tak, jesteś na właściwej stronie.  Przygotowałam dla Ciebie materiały, dzięki którym bez problemu odważysz się  stworzyć  coś całkiem własnego, od podstaw.

Możliwość komentowania Projektowanie została wyłączona

Przesuwanie oczek we wzorach
na realistyczne lale

Wcale nietrudna sztuka przesuwania oczek. Jak poradzić sobie, jeżeli wzór nam „skręca”Autorka tekstu: Anna StępkowskaKiedy prawie rok temu usiadłam do szydełkowania mojej pierwszej realistycznej lali amigurumi, pełna zapału i energii, nie miałam pojęcia, ile nerwów i stresu przede mną. Niby wcale nie byłam szydełkową nowicjuszką, niby wiedziałam o co w…

Możliwość komentowania Przesuwanie oczek we wzorach
na realistyczne lale
została wyłączona

Kurs niespodzianka – wiosna – lala na szydełku amigurumi

Zapraszam już dziś na drugą edycję niespodziankowego kursu – która startuje już 1 marca. Również tym razem nie będzie wiadomo, co to za lala – aż do ostatniego kroku. Kurs składać się będzie z 4 części, podsyłanych co 3-4 dni.

Możliwość komentowania Kurs niespodzianka – wiosna – lala na szydełku amigurumi została wyłączona

Czołg i Walentynkowe Króliczki – wzory na szydełko amigurumi, które pomagają!

Jak co miesiąc, na prowadzonej przeze mnie grupie Cała Polska dzierga dzieciom - charytatywne wzory za dyszkę można zdobyć ciekawy i starannie przygotowany wzór miesiąca za symboliczne dziesięć złotych, które pomaga dzieciom w potrzebie. W tym miesiącu wspieramy małą Marysię, u której zdiagnozowano poważną chorobę oczu. Wzorami miesiąca są zaś: Realistyczny Czołg od Kasi Cieślak, działającej pod marką Fantastic Yarn, Walentynkowe Króliczki - ode mnie czyli Lulu and Tete.

Możliwość komentowania Czołg i Walentynkowe Króliczki – wzory na szydełko amigurumi, które pomagają! została wyłączona