fbpx

Książka Szydełkowe lale proste i śliczne! 15 projektów amigurumi to pierwsza w Polsce i po polsku książka zawierająca wzory na lale na szydełku 🙂

(aktualizacja: w czasie izolacji wysyłamy normalnie 🙂 Zamów, a książka w ciągu trzech dni roboczych będzie u Ciebie!)

 Mam przyjemność przedstawić Ci książkę Szydełkowe lale proste i śliczne – 15 projektów amigurumi

  • aż 15 wzorów na szydełko – 13 pięknych lal i 2 breloczki!
  • wzory są bardzo różnorodne – lale dorosłe, dzieci, syrenki, a nawet lale – panowie i chłopiec 🙂
  • obszerna część teoretyczną. Opisuje ona użyte techniki, rodzaje oczek, montowanie włosów i drucianego stelaża
  • informacje o tym, jakie włóczki i szydełka najlepiej użyć, jakie znaczenie ma naprężenie oraz jak regulować rozmiar lali.
  • dodatkowa niespodzianka dla małych i dużych dziewczynek – kolorowanki z postaciami z książki, która daje dużo zabawy innego typu lub pomaga zaprojektować kolory lal!

Dla posiadaczek książki została utworzona osobna grupa na Facebooku, na której organizujemy comiesięczne kurso-wyzwania na postaci z książki! – a po ukończeniu ich (zrobieniu danej lali) dostajesz dodatkowe bonusy – na przykład strój Pary Młodej, osobny wzór na Pana Syrena, dodatkowe ubranka.

Dzięki grupie w razie jakiejkolwiek trudności czy pytań do wzoru można uzyskać szybką odpowiedź na nurtujące pytanie 🙂

Tak! Na rynku polskim póki co szydełkowych książek po polsku nie ma zbyt wiele 🙂 Ale ta jest jak najbardziej „tradycyjna”, z drukarni 🙂
  • Książka jest rozmiaru A4, ma 128 stron, drukowana na wzmacnianym papierze kredowym! Nie rozerwie się, jest „dziecioodporna” 😉 , zaś okładka ma bardzo ciekawą fakturę, jest twarda ale milutka w dotyku (szkoda, że o tym możesz się dopiero przekonać, trzymając ją w rękach 😉 ),
  • Jest możliwe zakupienie książki w postaci wirtualnej (e-booka) oraz wysyłki za granicę (Global Express).

Jak najbardziej! Galeria wszystkich postaci z książki znajduje się tutaj.

Chcesz zobaczyć „na żywo”, co znajdziesz w książce? 🙂 Zobacz w tym filmiku!
Książkę zakupisz w ramach jednego z trzech zestawów. Przejdź niżej, żeby zobaczyć szczegóły.
Przeczytaj, co inni piszą o książce (z serwisu lubimyczytac.pl):

 

20

„Wiedziałam, że się nie zawiodę”


Z niejednym wzorem autorki miałam już styczność, z przyjemnością więc nabyłam tę pozycję. Wiedziałam, że nie zawiodę się i tak się stało. Książka jest cudowna! 
Widać, że Pani Daria zadbała nawet o najmniejszy detal. Fantastyczna jakość papieru, piękne zdjęcia, super wydruk!
Miłym zaskoczeniem są zdjęcia procesu tworzenia, przyznam, że w wielu książkach czy gazetkach właśnie tego mi brakowało, gdyż nie mam dużego doświadczenia w tworzeniu szydełkowych zabawek. Gratis szybko został przejęty przez moją córkę 🙂 Ogrom wiedzy przekazany w naprawdę przyjemny sposób. Polecam!

Sikorka

Lala Aleks, chłopiec z gitarą to wzór na lalę - chłopaka na szydełku, dostępny na stronie Lulu and Tete, w technice amigurumi, do wykonania w domu, schemat ze zdjęcia pochodzi z książki Szydełkowe lale proste i śliczne - 15 projektów amigurumi

„Bardzo długo czekałam na taką książkę”

 

Bardzo długo czekałam na taką książkę. Autorka w przystępny sposób przedstawia etapy tworzenia przepięknych lal.
W książce oprócz wzorów na lale znajduje się obszerna część teoretyczna, w której w zwięzły sposób przedstawione zostały najważniejsze zagadnienia związane z szydelkowaniem zabawek. Jest to niewątpliwie bardzo przydatna wiedza dla początkujących szydełkomaniaczek ale również dla tych bardziej zaawansowanych, gdyż pozwala usystematyzować już posiadane doświadczenie. W książce znajduje się mnóstwo zdjęć z kolejnych etapów tworzenia zabawek, oprócz lal znajdziemy w niej również inne projekty, np. maskotki dla mniejszych bohaterów, gitarę czy torebki dla „mam”.Super rozwiązaniem jest umieszczenie kodów-odsyłaczy do Youtube do kanału autorki, gdzie na żywo dzieli się wiedzą i doświadczeniem oraz omawia trudniejsze momenty tworzenia lal.
Na uwagę zasługuje również fakt, że kontakt z autorką nie kończy się na zakupie książki, stworzona została specjalną grupa na Facebook, gdzie planowane jest wspólne dzierganie co dodatkowo motywuje do działania. Reasumując – z całego serca polecam tą pozycję zarówno początkującym, jak i zaawansowanym miłośniczkom szydełkowania. To pięknie wydana, bogato ilustrowana i zważywszy na ilość wiedzy i wzorów stosunkowo niedroga książka
.​

- Ania

Wzór na lalę syrenkę Amelia na szydełko - schemat amigurumi, zawiera opis krok po kroku wykonania lali ze zdejmowanym bikini, realistyczna lala z drucianym stelażem. Wzór pochodzi z książki Szydełkowe lale zawierającej schematy po polsku na szydełko amigurumi.

„Projekty lal są niesamowicie piękne a zarazem „proste”…”

Jestem zachwycona! Książka dla wszystkich tych, którzy chcą zrobić swoją szydełkową lalę. Zarówno dla tych bardzo początkujących jak i zaawansowanych w szydełkowaniu.
Książka zawiera podstawowe informacje niezbędne do rozpoczęcia przygody w świecie lal. Omawia materiały i techniki. Dowiedziałam się jak można niektóre rzeczy zrobić lepiej, estetyczniej lub prościej;) Znajdziemy bardzo dużo zdjęć, które pokazują jak dana czynność wykonać krok po kroku.
Projekty lal są niesamowicie piękne a zarazem ” proste” . By wykonać pierwsza swoją lalę wystarczy znajomość wykonywania półsłupka, rozszerzenia i zwężenia .
Gdy tego nie umiemy żaden problem. W części teoretycznej nauczymy się tego!
Książka jest pięknie wydana. Bardzo dobra jakość papieru. Przy wieloktotnym przewracaniu nic się w środku nie rozkleja z czym się nie raz już niestety spotykałam.
Treść, zdjęcia, miejsce na notatki i zakładka w okładce, która pozwala zaznaczyć gdzie skończyliśmy czytać, przeglądać sprawiają, że z przyjemnością do niej wracamy.
Przeczytałam jednym tchem i nawet zaczęłam coś niecoś robić;) Serdecznie polecam. Czyż nie jest cudowne to, że za sprawą tej publikacji możemy stworzyć własną lalę dla córki, wnuczki, sąsiadki lub po prostu dla siebie samej;) Niech moc szydełka nas prowadzi;)

- Kaśka

Książka ze wzorami na szydełko - schematy - szydełkowe lale proste i śliczne - 15 projektów amigurumi, zawiera opisy wykonania 15 lal oraz obszerną część teoretyczną

Książkę sprzedaję w kilku wariantach. Wybierz zestaw idealny dla Ciebie!

Książka SZYDEŁKOWE LALE

Szydełkowe Lale proste i śliczne - 15 projektów amigurumi
Zestaw zawiera:
89
+ koszty wysyłki

Zestaw
PREMIUM Z KURSEM

Zestaw zawiera:
154
109
+ koszty wysyłki

Zestaw
TWÓRCY WZORÓW

Zestaw zawiera:
284
169
darmowa wysyłka!
en_USEnglish