fbpx

Obecnie moje wzory można nabyć przez stronę na Facebooku pisząc wiadomość bezpośrednio do strony. Lada dzień pojawi się opcja zakupu wzorów bezpośrednio przez stronę (płatność szybkim przelewem, blikiem, kartą i paypal). Wzory będą dostępne do pobrania i wysyłane na maila bezpośrednio po zakupie.

Seria Julia

Pięć lal zaprojektowanych na bazie ciałka Julia. Ta lala jest podobna do Elli, z tym że jej kształty są bardziej realistyczne: ma ładnie ukształtowaną pupę, szczuplejszą talię i ręce. Dotychczas ukazaly sie wzory na lalę „bajkową” Julię oraz Brazylijkę Claudię.

Ta seria została zaprojektowana z myślą o możliwości tworzenia pięknych ubranek, które można ze sobą dowolnie zestawiać, tak aby pasowały do siebie, według idei garderoby modułowej. Z tych wzorów nauczysz się, jak robić bluzeczki, spodenki, buty na szpilkach i sandałki, płaszczyk i sweterki. Wzory pokazują też krok po kroku, jak wyszyć lalom oczy.

Zobacz galerię lal Claudia

Wzór na Julię kupisz tutaj, na Claudię tutaj, w pakiecie tutaj.

Seria Loli

Trzy lale na bazie ciałka Loli: zalotna Loli, która na Halloween dostała wiedźmie przebranie, zimowa Gerda dostała zestaw do jazdy na łyżwach, zaś hawajska Ania (Ada) będzie bohaterką kursu planowanego na lato 2020.

Te lale są trochę mniejsze, mają bardziej zalotne, kreskówkowe ciała o długich nogach i kształtnych pupach. Włosy są wykonywane z tej samej włóczki co ciało, jako osobna peruka doszywana lub doklejana do głowy. Oczy mają wyszywane, a na haft nakładany jest delikatny makijaż farbkami. 

Lale są wzorowane na pracach artysty 3D Carlosa Ortegi Elizalde.

Zobacz galerię lal Loli oraz galerię lal Zimowa.

Wzór na Loli kupisz tutaj, na Zimową tutaj, w pakiecie tutaj.

 

Seria Ala

Nowa seria w 2020 roku. Lale mają szczupłe, „nastolatkowe” ciałka. Ruda Ala będzie bohaterką następnego kursu. Ta seria pokazuje, jak montować włosy syntetyczne mocowane na taśmie. Na kursie / ze wzoru poznasz również nowe ściegi i nauczysz się wykonywać szydełkowe sweterki dla lalek.

Zobacz gotowe lale z tej serii tutaj.

Kurs na Rudą Alę możesz kupić tutaj lub jako część pakietu z książką Szydełkowe lale tutaj.

pl_PLPolski
en_USEnglish pl_PLPolski