Moja książka!

Ruszyła sprzedaż regularna książki! Zamów, a książka w ciągu trzech dni roboczych będzie u Ciebie!

 
Chcesz zobaczyć, co znajdziesz w książce? 🙂 Zobacz w linku!
Galeria wszystkich postaci z książki znajduje się tutaj.
Mam przyjemność przedstawić książkę Szydełkowe lale proste i śliczne – 15 projektów amigurumi, która ukaże się w połowie lutego 2020. Już dziś zapraszam do zakupienia jej w przedsprzedaży, a warto, bo tylko w ten sposób dostaniesz od razu, dodatkowo, wzór na Jednorożca Oskarka!

W książce, oprócz 15 wzorów (na małe i duże lale, 3 syrenki, jak również lalę – malucha, chłopców, panów i dwa zwierzaczki) znajdziesz również obszerną część teoretyczną. Opisuje ona użyte techniki, rodzaje oczek, montowanie włosów i drucianego stelaża. Nie zabraknie również informacji o tym, jakie włóczki i szydełka najlepiej użyć, jakie znaczenie ma naprężenie oraz jak regulować rozmiar lali. W środku książki znajdziesz też dodatkowo coś dla Twojej małej dziewczynki – kolorowanki z postaciami z książki.

Dla posiadaczek książki została utworzona osobna grupa na Facebooku, na której będziemy organizować comiesięczne kurso-wyzwania na postaci z książki! 🙂

Książka jest rozmiaru A4, ma 128 stron, drukowana na wzmacnianym papierze kredowym. Jest możliwe zakupienie książki w postaci wirtualnej (e-booka) oraz wysyłki za granicę (Global Express).

W przedsprzedaży możliwe jest uzyskanie osobistej dedykacji Autorki 🙂 Później, ze względu na dystrybucję zewnętrzną, nie będzie to możliwe. Możliwy odbiór osobisty – na północy Krakowa. Jeżeli jesteś z Krakowa lub okolic (lub możesz dojechać 😉 ), daj mi znać, a wyślę Ci zaproszenie na planowane Przyjęcie z Okazji Wydania książki 🙂 które planuję na drugą połowę lutego.

Książkę zakupisz w ramach jednego z trzech zestawów, które dla Ciebie przygotowałam. Przejdź niżej, żeby zobaczyć szczegóły.

Wybierz zestaw idealny dla Ciebie

Książka jest dostępna w trzech różnych zestawach z bonusami!

Zestaw
Z BONUSEM*

Zestaw zawiera:
89
+ koszty wysyłki

Zestaw
PREMIUM Z KURSEM

Zestaw zawiera:
154
109
+ koszty wysyłki

Zestaw
TWÓRCY WZORÓW

Zestaw zawiera:
284
169
darmowa wysyłka!
pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish